Naturalne olejki eteryczne dōTERRA

“... najbezpieczniejsze i najczystsze na świecie ....”

Kontakt

www.Eteryczne24.pl eteryczne24@gmail.com Warszawa
tel. 604 187 569
CENNIK

Olejki  firmy dōTERRA to najwyższa klasa olejków na świecie. Dzięki swojej czystości i stężeniu posiadają właściwości lecznicze i są jedną z najbardziej skutecznych form w medycynie naturalnej. Olejki terapeutyczne to bardzo mocno skoncentrowane wyciągi roślin, które są nawet do 70 razy silniejsze niż suszone zioła, dzięki czemu są bardzo skuteczne a efekt ich działania można poczuć w ciągu kilku minut. Ze względu na swoją jakość mogą być bezpiecznie stosowane doustnie oraz u małych dzieci. Olejki eteryczne od tysięcy lat używane są do celów leczniczych.

Główne korzyści ze stosowania olejków dōTERRA:

Independent Product Consultant

·       Działają szybko i skutecznie (np. olejek mięty   obniża gorączkę u dzieci już po 5 minutach)
·       Eliminują wirusy i bakterie
·       Eliminują grzybice
·       Naukowo potwierdzona skuteczność na MRSA, gronkowce i paciorkowce
·       Nie powodują skutków ubocznych
·       Są naturalne i zdrowe
·       Są skuteczne przy wielu chorobach np. alergie, bóle głowy, przeziębienia itd.
·       Nie uzależniają
·       Bakterie, wirusy i grzyby nie mogą się na nie uodpornić

Krótka historia firmy dōTERRA


   Wrzosy Jeszcze kilkadziesiąt lat temu większość firm produkujących olejki eteryczne dostarczała wysokiej jakości, naturalny produkt. Jednak w miarę postępu techniki (stosowanie tzw. „wypełniaczy” i syntetycznych substytutów) pokusa zwiększania zysków kosztem jakości stawała się coraz silniejsza. Klient na pierwszy rzut oka (i pociągnięcie nosem) nie był w stanie dostrzec różnicy między naturalnych olejkiem eterycznym a wyrobem olejko-podobnym.

    W roku 2008 kilku ekspertów zajmujących najwyższe stanowiska w branży olejków eterycznych postanowiło powrócić do korzeni. Założyli zupełnie nową firmę, która zobowiązała się nigdy nie korzystać z tanich metod produkcji syntetycznych olejków. Ich celem było udostępnienie na rynek bogatych we właściwości lecznicze, naturalnych wyciągów z roślin w takiej formie w jakiej zrodziła je ziemia.

Tak powstała firma dōTerra (dōTerra w języku łacińskim oznacza „Dar Ziemi”).

... Zaczęło się od ambitnej wizji.


    Gama olejków doTERRAZałożycieli dōTerra łączyła wspólna, unikalna i bardzo odważna wizja (uważana przez niektórych za naiwną, bo zbyt idealistyczną). Aby lepiej zrozumieć zuchwałość tej wizji, usiądź wygodnie w fotelu, zamknij oczy i wyobraź sobie świat, w którym:
…stosowane są lekarstwa nie mające szkodliwych efektów ubocznych, a więc takie, które można używać do woli i których efekty są tylko pozytywne. Leczą, nie uszkadzając żadnych narządów i nie wciągając w niebezpieczne uzależnienia;
…przodujący eksperci w dziedzinie medycyny konwencjonalnej połączyli swoje wysiłki z przodującymi ekspertami medycyny naturalnej (obecnie nazywanej jeszcze „alternatywną”);
…czyste i w 100% naturalne olejki eteryczne używane są powszechnie nie tylko przez miłośników medycyny naturalnej, ale także osoby nie mające takich zainteresowań, a nawet sceptyków.
…stworzenie doskonałego produktu jest opłacalne pomimo dodatkowych kosztow.