Naturalne olejki eteryczne dōTERRA

“... najbezpieczniejsze i najczystsze na świecie ....”


Kontakt

www.Eteryczne24.pl eteryczne24@gmail.com Warszawa

tel. 604 187 569

Zendocrine ® Detoxification Complex –  Zestaw do detoksykacji  


Zendocrine Detoxification Complex –  Zestaw do detoksykacji
Zendocrine ® Detoxification Complex
- Zestaw do detoksykacji

    W ramach normalnego  funkcjonownia organizmu w procesach jedzenia, oddychania a także w kontakcie przez skórę, nasze ciała są narażone na pochłaniane toksyny i zanieczyszczenia.
Organizm wytworzył mechanizmy (narządy) obronne i oczyszczające. Największym takim organem jest skóra, która działa jak bariera ochronna.
Kolejnym są płuca - pomagają filtrować powietrze, którym oddychamy z pyłów i zanieczyszczeń.
Następnym organem jest żołądek i jelito grube, które  oczyszczaja i filtrują toksyny wprowadzane do naszego ciała poprzez spożywaną żywność.
Jeśli toksyny w jakis sposób przejdą narządy na pierwszej linii obrony, to inne organy, takie jak nerki i wątroba stoją na straży i poprzez swoje zdolności i funkcjonalność wykonują dodatke funkcje filtrowania i detoksykacji.

    System  filtrowanie i gospodarki odpadami organizmu jest  w stanie sprawnie usunać z organizmu pewną ilość napływowych toksyn. Lecz każdy narząd i organ ma swoje granice wytrzymałości i efektywności pracy. W dzisiejszym świecie zanieczyszczeń środowiskowych ze szczególnie intesywnie przetworzoną żywnością zawierającą duże ilości szkodliwych chemikaliów, ulepszaczy, uzdatniaczy itp. środków, naturalne systemy filtrowania organizmu dochodzą do granic możliwości skutecznego filtrowania.
Zdrowe narządy mają zdolność aby sprostać nawet takiemu wyzwaniu w normalnych warunkach. Niestety w wielu przypadkach, u wielu osób, optymalne warunki pracy organów oczyszczających juz nie występuja. Funkcjonowanie wątroby, nerek, żołądka, jelit , płuc i skóry obarczone jest niedoskonałościa poprzez zużycie lub uszkodzenie.

    Wspieranie funkcji naturalnego oczyszczania i filtrowania  tychnarządów zaczyna poprzez ograniczenie ekspozycji organów na toksyny środowiskowe, które wdychamy lub dotykamy oraz przez eliminację konsumpcji produktów, które mają sztuczne substancje chemiczne lub które zostały poddane działaniu pestycydów i innych szkodliwych substancji chemicznych. Częste nawadnianie  czystą wodą jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, oczyszczania narządów. Dodatkowo, zdrowa diety składająca sie z naturalnych składników odżywczych, które zapewniają wsparcie konkretnych narządów  wspiera naturalne oczyszczające i filtrujące funkcje organizmu.

DZIAŁANIE:
    DōTERRAs Zendocrine® Detoxification Complex jest mieszanką wyciągów roślinnych z roślin ekologicznych, które mają wspomóc oczyszczanie organizmu z toksyn wspomagając naturalne procesy zachodzące w wątrobie, nerkach, płucach okreżnicy czy skórze. Każdy wyciąg roślinny został specjalnie wyselekcjonowany do wspierania naturalnych zdolności poszczególnych organów/narządów do detoksacji i oczyszczania organizmu ze "śmieci'. Zendocrine zawiera również enzymy wspomagające przyswajanie wyciągów z roślin. Mieszanka olejków Zendocrine wystepuje w kapsułkach warzywnych (SLS-free)

Korzyści wynikające z Zendocrine ® Detoxification Complex
• Wspomaga oczyszczające i filtrujące procesy zachodzące w wątrobie, nerkach, okrężnicy, płucach i skórze
• Wspomaga naturalne procesy detoksykacji i samooczyszczania się organizmu.

    SKŁAD:
    Molekularn ..................

    JAK STOSOWAĆ 
    Brać dwie (2) kapsułki dziennie do posiłków - rano i wieczorem.
    Dla lepszych efektów podczas kuracji nalezy unikać spożywania produktów toksycznych takich jak sztuczne barwniki, środki konserujące, sztuczne słodziki i itp produkty zwiekszające dzienne zapotrzebowanie organizmu na czystą wodę.
    Działanie kuracji można wspomóc używając mieszanki olejków Zendocrine lub  Zendocrine Softgel.    Uwaga:
    Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
    Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem.
    Nie spożywać jeśli nowe opakowanie ma zerwaną plombę.
    Nie zawiera produktów mlecznych i mącznych. 
    Nie zawiera składnikow pochodzenia zwierzęcego 

    (ENG)
    dōTERRA ōTERRA Zendocrine Detoxification Complex is a proprietary blend of whole-food extracts in a patented enzyme
delivery system that supports healthy cleansing and filtering functions of the liver, kidneys, colon, lungs, and skin.*