Naturalne olejki eteryczne dōTERRA

“... najbezpieczniejsze i najczystsze na świecie ....”

Kontakt

www.Eteryczne24.pl eteryczne24@gmail.com Warszawa
tel. 604 187 569

CENNIK

Olejek DRZEWA SANDAŁOWEGO ang. Sandalwood (Santalum album) 5ml

Olejek Drzewa Sandałowego (Sandalwood) zawiera bardzo dużo półtoraterpenów w związku z tym przeprowadzono wiele badań w Europie z uwagi na jego zdolności oddziaływania na szyszynkę i pobudzania jej działania (stymulacja) oraz wpływania na limbiczne regiony mózgu, czyli centra emocji.

Gruczoł szyszynki jest odpowiedzialny za uwalnianie melatoniny, która wzmacnia głęboki i zdrowy sen. Olejek z Drzewa Sandałowego jest podobny do olejku z pachnącej żywicy Wonne Kadzidło (Frankincence) w wspieraniu i wzmacnianiu systemu nerwowego i układu krążenia oraz przeciwdziałaniu nowotworom. 

Olejek - Hawaiian (Drzewo sandałowe)Sposoby użycia:
Olejek z Drzewa Sandałowego od stuleci używany jest w Indyjskiej medycynie AYURVEDIC. Tradycyjnie używano go dla rewitalizacji skóry całego ciała. Przy praktykowaniu YOGI, a zwłaszcza przy medytacji.

Działanie: chroniczny Bronchit, opryszczka, cysty, guzy i nowotwory skóry.
Inne zastosowania:
olejek ten pomaga przy cystach i zapaleniach dróg moczowych, jest również dobrodziejstwem przy trądziku, depresji, zapaleniu płuc,  problemach  menstruacyjnych, napięciach nerwowych i zapaleniach skóry, pomaga suchej i odwodnionej skórze, zwiększa w wyraźny sposób skuteczność medytacji.

Jak stosować:
Rozpylamy lub umieszczamy na określonych miejscach lub je smarujemy,
Dodajemy do wody i żywności jako dietetyczny suplement lub przyprawę.

Wpływ
zapachu:
Polepsza głęboki sen.
Pomaga usunąć negatywny program z komórek ciała

Olejki towarzyszące:
Cypress, Frankincence, Lemon, Patchuly, Spruce, Ylang Ylang

Uwaga!
Nie stosować u dzieci poniżej 2 lat.
Kobiety w ciąży użycie olejku powinny skonsultować z lekarzem.

(ENG) With a documented history of use of several thousand years and a wide variety of applications, sandalwood is most notable for its smoothing effects on skin and for its mood-enhancing properties*. For aromatic, topical, or dietary use.

POWRÓT - Olejki pojedyncze