Naturalne olejki eteryczne dōTERRA

“... najbezpieczniejsze i najczystsze na świecie ....”

Kontakt

www.Eteryczne24.pl eteryczne24@gmail.com Trójmiasto
tel. 604 187 569

CENNIK

Slim & Sassy – mieszanka odchudzająca   


Blend SlimSassy
Slim & Sassy
– to metaboliczna mieszanka olejków eterycznych, które pomagają ograniczyć apetyt pomiędzy posiłkami tym samym przyczyniając się do utraty wagi. Nadwaga przyczynia się do wielu chorób zwyrodnieniowych, obniża witalność i energię. Jedzenie zdrowej żywności, dostarczanie niezbędnych składników odżywczych za pomocą suplementu diety, a także regularne ćwiczenia fizyczne mogą pomóc zmienić niezdrowe sygnały do ​​jedzenia więcej niż potrzebujemy a także spowodować utratę wagi.
  
    Jeść mniej - jedzenie może być fizycznie i emocjonalnie przyjemne. Kiedy jesteśmy głodni, nasze ciało wysłyła silne sygnały za pośrednictwem różnych fizjologicznych ścieżek, aby poinformować nas, że nadszedł czas, aby jeść. Kiedy odpowiadamy przez jedzenie, równie potężne sygnały wynagradzają nam odpowiedzi na pragnienia naszego ciała. Sygnały te mają wpływ na czas kiedy jemy, co jemy i dlaczego jemy.
   
    Większość ludzi w krajach rozwiniętych zużywają więcej kalorii niż jest to wymagane do wspierania zdrowego życia. Zmniejszenie ilości kalorii, które spożywamy podczas diety może być trudne, jeśli nasze ciała są uzależnione od wysokokalorycznych diet. Jedząc więcej zdrowej żywności, w mniejszych ilościach w ciągu dnia, za pomocą suplementu diety niezbędnęgo w składniki odżywcze i regularnie ćwicząc może pomóc nam zmienić niezdrowe sygnały.        
    Zdrowa Hydration - Wiele niezdrowych "diet" mikstur używanych przez diuretyków powoduje, że organizm zwalnia wodę. Skutkuje to krótkoterminową utratą wagi, ale głównie w wyniku odwodnienia i innych negatywnych skutków dla zdrowia. Regularne picie wody w ciągu dnia może pomóc wspierać wysiłki, aby jeść mniej. Odpowiednie nawodnienie jest również niezbędne dla funkcji metabolicznych w całym organizmie i wspomaga komórkową energię i aktywność.

DZIAŁANIE:

· zarządzanie głodem i apetytem,
· uspokaja żołądek,
· podnosi nastrój,
· prawidłowe nawodnienie.

SKŁAD:
Grapefruit, Lemon, Peppermint, Ginger, Cinnamon


JAK STOSOWAĆ 
    Wystarczy dodać 8 kropli do 16 uncji wody i pić aromatyzowaną wodę przed, pomiędzy i po każdym zdrowym posiłku w ciągu dnia, aby ograniczyć głód i uspokoić żołądek. Ma zero kalorii i jest doskonałym zamiennikiem dla wysokokalorycznych napojów, które zawierają sztuczne substancje słodzące i barwniki. Slim & Sassy może być stosowany przez dyfuzowanie w domu lub w pracy bądź stosując kilka kropli na dłonie, a następnie oddychając głęboko, tak aby przeprogramować swoje ciało na nowy zdrowy styl życia. 

Uwaga:
Slim & Sassy zawiera olejki cytrusowe, które mogą zwiększać nadwrażliwość skóry na słońce przez okres do 12 godzin po zastosowaniu miejscowym.
Nie stosować bezpośrednio do oczu, uszu lub nosa.
Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Jeśli jesteś w ciąży skonsultuj się z lekarzem.

(ENG) dōTERRA®'s Slim & Sassy® Metabolic Blend is a proprietary formula of CPTG Certified Pure Therapeutic Grade® essential oils designed to help manage appetite between meals. Slim & Sassy includes a blend of grapefruit, lemon, peppermint, ginger, and cinnamon essential oils. Just add 8 drops to 16 oz. of water (regular size bottle of water) and drink between your healthy meals throughout the day to help manage hunger, calm your stomach, and lift your mood. For aromatic, topical, and dietary use.POWRÓT - Olejki mieszanki