Naturalne olejki eteryczne dōTERRA

“... najbezpieczniejsze i najczystsze na świecie ....”

Kontakt

www.Eteryczne24.pl eteryczne24@gmail.com Trójmiasto
tel. 604 187 569

CENNIK

LEBIOTKA eng. Oregano (Origanum vulgare) 15ml

Olejek Lebiodka (Oregano) jest jednym z najsilniejszych i najbardziej wszechstronnych olejków eterycznych. Jest to roślina pochodząca z rejonu Morza Śródziemnego, liście i kwiatostany są doskonała przyprawą. Charakteryzuje się przyjemnym i delikatnym zapachem oraz korzennym lekko gorzkawym smakiem, pobudza apetyt i ułatwia trawienie. Używa się Oregano do przyprawiania warzyw (pomidory, groch, fasola, sałata) serów, ryb i krabów, potraw mięsnych, sosów i zawiesistych zup. Należy do głównych przypraw kuchni włoskiej, hiszpańskiej i meksykańskiej. Jest podstawowa przyprawa do pizzy spaghetti. Doskonale harmonizuje z Bazylią, Majerankiem, Tymiankiem i pieprzem.

Olejek - Oregano  (Lebiodka)

Działanie:
Potężnej pełnej mocy czynnik anty-infekcyjny: drogi oddechowe, jelita, genitalia, nerwy, krew, limfa, z ogromnym spektrum działania przeciwko bakteriom, mykobakteriom, grzybom, wirusom i pasożytom. Olejek ten jest ogólnie wzmacniający i stymulujący system immunologiczny.

Doskonale działa przeciw Helicobacter Pylori, jak również przeciw tak potężnej bakterii jak Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Udowodniono, że olejek z Oregano zabija wszystkie trzy wspomniane rodzaje bakterii.

Wskazania:
astma, bronchit (chroniczny), choroby umysłowe, gruźlica płuc, reumatyzm (chroniczny),  koklusz  

Zastosowanie
:
 wszelkie infekcje systemu oddechowego, problemy trawienne, zbalansowanie metabolizmu, wirusowe i bakteryjne zapalenie płuc, problemy z systemem oddechowym, wzmacnia centra witalne.

Jak stosować:
Zewnętrznie bez rozcieńczania na spodnia stronę stóp, rozcieńczony poprzez zmieszanie z olejkiem bazowym stosujemy na skórę w dowolnych miejscach ( oczywiście pamiętamy, że nie stosujemy olejków do oczu ani głęboko do uszu ). Jest doskonały jako olejek przyprawowy do potraw, które gotujemy bądź gotowe doprawiamy. Powinniśmy go stosować jak najczęściej i dodawać do picia i jedzenia jako suplement i przyprawę. W przypadku osób szczególnie wrażliwych można zacząć od bardzo małych dawek lub zrobić sobie test na skórze na wrażliwość na ten olejek.

Uwagi:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
W okresie ciąży, przyjmowania leków, zanim użyjesz olejku skontaktuj się z lekarzem.
Zawsze przed zastosowaniem na skórę - rozcieńczyć !

Wpływ aromatu:
Tworzy wszechogarniające poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Olejki towarzyszące:
Bazylia, Koper, Geranium, Trawa Cytrynowa, Mirt, Sosna, Rozmaryn, Tymianek


(ENG) Hippocrates, the father of medicine, used oregano as a cleansing agent as well as for digestive and respiratory support. High in antioxidant activity, oregano contains phenolic acids and flavonoids. For aromatic, topical, or dietary use (dilute when using topically).

POWRÓT - Olejki pojedyncze