Naturalne olejki eteryczne dōTERRA

“... najbezpieczniejsze i najczystsze na świecie ....”

Kontakt

www.Eteryczne24.pl eteryczne24@gmail.com Trójmiasto
tel. 604 187 569

CENNIK

MIRRA eng. Myrrh (Commiphora myrrha) 15ml

W Starożytności Mirrę (Myrrh) matki w ciąży namaszczały się aby ochronić się przed infekcjami i aby mieć dobre samopoczucie. Wierzyły również, że ochroni to ich dzieci przed klątwą pokoleń. Dyfuzowany i wdychany w czasie pracy redukował lęk, niepokój i umacniał spokój, a masowany w krocze ułatwiał rozciąganie. Używany po porodzie aby zapobiec lub usunąć rozstępy. Czasami wcierany w pępowinę noworodków aby chronić pępek przed infekcją, co symbolizowało odcięcie klątwy pokoleń odziedziczonej po przodkach. Być może z powodu wszystkich tych zastosować przyniesiono Myrrh Marii i malutkiemu Jezusowi. Używany również w starożytnych czasach w chorobach skóry, higienie jamy ustnej, balsamowaniu i jako odstraszacz owadów. Egipcjanie nosili stożki tłuszczu na głowach zawierające myrrh, które się topiły w słońcu pustyni i utrzymywały ich ciała skąpane w myrrh i innych olejkach.

Myrrh był zawsze popularnym olejkiem bazowym, od czasów starożytnych do dzisiaj, przedłuża żywotność zapachu innych olejków. Tym samym był mieszany z wieloma perfumami i maściami w czasach biblijnych. W Piśmie Świętym słowo oznaczające myrrh, „muron", często było tłumaczone jako „maść", bez zdradzania, czy w jej skład wchodził faktycznie Myrrh.
Olejek - Mirra (Myrrh)

Wskazania:
antyseptyczny, równoważy pracę tarczycy i systemu, wydzielania dokrewnego, wspiera system odpornościowy,  zapalenie oskrzeli, biegunka, pleśniawki u dzieci, grzybica pochwy, stóp, skóry głowy, wirusowe zapalenie wątroby,   popękana skóra, zmarszczki, przynosi emocjonalną ulgę,  półtoraterpeny przeprogramowują nieprawidłowe informacje zapisane w DNA na poziomie komórkowym, tym samym przynosząc całkowite wyleczenie. Tak jak w czasach starożytnych, Mirra jest wciąż używana jako baza do przedłużania innych zapachów, antynowotworowy.Jak stosować:

    miejscowo,
    dyfuzować,
    inhalować,
    stosować jako suplement diety.


(ENG) Historically, myrrh has been used in many ways, from meditation to embalming in ancient Egypt. Modern herbalists frequently recommend myrrh for its cleansing properties, especially for the mouth and throat. Myrrh is also excellent for calming the skin. For aromatic or topical use.

POWRÓT - Olejki pojedyncze