Naturalne olejki eteryczne dōTERRA

“... najbezpieczniejsze i najczystsze na świecie ....”

Kontakt

www.Eteryczne24.pl eteryczne24@gmail.com Warszawa
tel. 604 187 569

CENNIK

AromaTouch – mieszanka do masażu


Blendded AromaTouch

AromaTouch to relaksująca kompozycja przeznaczona do masażu mięśni, pomagająca w pozbyciu się bóli różnego rodzaju i złego samopoczucia. Zapewnia również ukojenie dla głowy, barków i zmęczonych stóp. AromaTouch to jeden z olejków eterycznych wykorzystywanych w technice specjalnego masażu AromaTouch, który zapewnia całkowity relaks, wzmocnienie odporności oraz poprawę nastroju. Jest to opatentowana mieszanka przeznaczona do masażu, która: 

SKŁAD:

Bazylia - Ma właściwości przeciwzapalne i przeciwskurczowe. Relaksuje mięśnie spastyczne, łącznie z tymi, które przyczyniają się do bólów głowy i migren.
Grejpfrut - Ma uspokajające i uśmierzające właściwości. Może pomagać podczas zmęczenia i stresu.
Cyprys - Posiada właściwości przeciwzakaźne, mukolityczne (powodujące upłynnienie i zmniejszenie lepkości śluzu w drogach oddechowych poprzez unieczynnienie wolnych rodników w komórkach), antyseptycznie, orzeźwiające i relaksujące. Poprawia krążenie krwi w płucach, a także łagodzi inne problemy z oddychaniem. Pomaga łagodzić skurcze mięśni i poprawia ogólna krążenie.
Majeranek - Ma działanie przeciwskurczowe i relaksujące. Zapobiega skurczom mięśni, które czasami przyczyniają się do bólów głowy. Używany na skurcze mięśni, zwichnięcia, stłuczenia, migreny, oraz bóle mięśni.
Lawenda - Jest to olejek wprowadzający równowagę w organizmie. Działa przeciwskurczowo i przeciwbólowo. Pomaga w skręceniach, bólach mięśni i bólach głowy.
Mięta pieprzowa - Działa przeciwzapalnie na nerwy i pomaga zmniejszyć stan zapalny w uszkodzonych tkankach. Koi i chłodzi. Pomaga zmniejszać gorączkę, candida, mdłości i przyczynia się do wzmocnienia układu oddechowego.

JAK STOSOWAĆ:

(ENG) dōTERRA®'s proprietary massage blend combines the therapeutic benefits of oils well-known to relax muscles, calm tension, soothe irritated tissue, increase circulation, smooth and tone. AromaTouch® combines our CPTG® essential oils of basil, grapefruit, cypress, marjoram, peppermint, and lavender in a perfectly relaxing blend which adds many important benefits to various massage techniques. For topical use.

POWRÓT - Olejki mieszanki