Naturalne olejki eteryczne dōTERRA

“... najbezpieczniejsze i najczystsze na świecie ....”

Kontakt

www.Eteryczne24.pl eteryczne24@gmail.com Warszawa
tel. 604 187 569

CENNIK

InTune – mieszanka zwiększająca koncentrację


Blend In Tune
InTune
jest to opatentowana mieszanka olejków eterycznych, dobranych pod kątem ich zdolności do zwiększania koncentracji i wspierania jasności umysłu. Ta mieszanka pomaga tym, którzy mają trudności skupić się na postawionych zadaniach oraz być skoncentrowanym.
    Bez względu na wiek, koncentrowanie się na zadaniu jest czasem bardzo trudne. Jest to szczególnie ważne w okresie młodości, kiedy uczenie i dorastanie tworzy nawyki i fundamenty do życia.
    DōTERRA starannie dobiera olejki eteryczne aby razem wspierały wysiłki na rzecz zachowania spokoju i skupiania się na wyznaczonym zadaniu. Sandalwood, Frankincense, and Lime przyczyniają się do wyrazistości i ostrości, podczas gdy Amryis, Patchouli, Ylang Ylang and Roman Chamomile są uspokajające i kojące.
    

        DZIAŁANIE:
    · przywracanie ostrości umysłu,
    · nastawienie na zadania,
    · zwiększanie koncentracji,
    · czujność,
    · pogodne nastawienie.

SKŁAD:
Amyris
Frankincense
Lime
Patchouli
Roman Chamomile
Sandalwood (HI)
Ylang Ylang


JAK STOSOWAĆ:

Mieszanka jest w buteleczce z rolką dla łatwego aplikowania. Ma także bardzo przyjemny zapach.

(ENG) InTune is a proprietary blend of amyris, patchouli, frankincense, lime, ylang ylang, sandalwood, Roman chamomile essential oils, carefully selected for their ability to enhance focus and support healthy thought processes. This blend helps those who have difficulty paying attention to stay on task and sustain focus.

POWRÓT - Olejki mieszanki