Naturalne olejki eteryczne dōTERRA

“... najbezpieczniejsze i najczystsze na świecie ....”

Kontakt

www.Eteryczne24.pl eteryczne24@gmail.com Warszawa
tel. 604 187 569

CENNIK

Immortelle – mieszanka odmładzająca  


Blend Immortelle RollOn
Immortelle
to opatentowana mieszanka mocno odmładzająca, która składa się z rzadkich olejków eterycznych, które od lat były stosowane do upiększania i poprawy skóry. Immortelle Anti-Aging jest sformułowany, aby chronić i odżywiać skórę, pomagać zmniejszać zapalenie, które jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do procesu starzenia się. Wspiera zdrowie skóry na poziomie komórkowym, a olejki utrzymują gładszy, bardziej promienny i młodzieńczy wygląd skóry. 

Starzenie nie oznacza bycia coraz mniej atrakcyjnym. Istnieje wiele sposobów, aby dbać o swoje zdrowie i wygląd swojej skóry. Podejmując działania teraz, skóra może być odżywiona i chroniona poprzez zdrowe wybory i codzienną pielęgnację. Utrzymanie twojej skóry zdrowej i odżywionej jest dobre nie tylko dla twojego wyglądu, ale również niezbędne dla utrzymania dobrego stanu zdrowia. Pijąc dużo wody, biorąc naturalne witaminy, suplementy mineralne oraz używając skutecznych produktów do pielęgnacji skóry, które ją odżywiają, pomagasz utrzymać skórę miękką, zdrową i zapewniasz jej promienny wygląd

DZIAŁANIE:
· przeciw zmarszczkom,
· przeciw starzeniu,
· podrażnienia od słońca,
· na stany zapalne,
· utrzymuje wilgoć,
· odżywia skórę,
· odnawia tkanki

SKŁAD
:
Frankincense, Helichrysum, Lavender, Myrrh, Rose, Sandalwood.

JAK STOSOWAĆ:
Aplikuj oszczędnie na twarzy, szyi i miejscach z problemami po oczyszczeniu, przed nałożeniem serum lub balsamu. Zwróć szczególną uwagę na plamy starcze, drobne linie i zmarszczki.
Rozcieńczyć z olejem kokosowym lub innym czystym olejem roślinnym, aby ukoić wrażliwość skóry.
UWAGA! Unikać kontaktu z oczami.

(ENG) A beautiful blend of powerful essential oils, Immortelle Anti-Aging Blend is formulated to protect and nourish skin while helping to reduce inflammation―a major contributor to the aging process. Supporting skin health at the cellular level, these essential oils sustain smoother, more radiant and youthful skin.

POWRÓT - Olejki mieszanki